Hlavní program Další programy El. obchody Kdo a jak nám pomáhá Info a odkazy Napište nám Kontakty Atlas NNO
Atlas NNO
Připraven je nový projekt s názvem ATLAS NNO
V této sekci připravujeme nový formát databáze nestátních neziskových organizací, kde můžete zveřejnit informace o Vaší organizaci a kde se představíte veřejnosti.
 
ATLAS.CZ ve spolupráci s Centrálou IT zajistí vytvoření sekce NNO a katalogu na svém portálu, kde zmapujeme a vytvoříme přehled neziskových společností ve zcela novém a srozumitelném formátu. ATLAS.CZ dále nabízí mediální partnerství projektu, tj. poskytne potřebný mediální prostor pro oslovení a komunikaci s neziskovými společnostmi i s veřejností.
 
Vytváření takového katalogu je podle našeho názoru nutné proto,  že současný katalog CEDR III je velmi omezený jednak počtem sledovaných organizací a dále také tím, že je konstruován zejména pro potřeby státní správy a nikoliv pro potřeby veřejnosti, která se v činnostech NNO velmi těžko orientuje. Náš projekt je připraven tak, aby se veřejnost dokázala používat a každý si byl schopen najít takové informace, které potřebuje a to hlavně ve srozumitelné formě.
 
Pokud máte zájem o uvedení do katalogu, vyplňte prosím následující formulář. Uvedení do katalogu je bezplatné, stejně jako následné eventuální změny.Provozováno na publikačním systému Rozruch 2.0 od společnosti Šilhavý s.r.o. (c) centrála IT