Hlavní program Další programy El. obchody Kdo a jak nám pomáhá Info a odkazy Napište nám Kontakty Atlas NNO
Naši partneři
Kdo jsou naši partneři

  

 Našimi partnery jsou firmy a organizace, které se připojily k projektu v dalším období a které oslovila myšlenka systémové podpory nestátním neziskovým organizacím. V současné době jsou to:

  • Bűroprofi s.r.o. - přední evropský dodavatel kancelářských potřeb, tonerů a spotřebního zboží archivační techniky, hygienických a zdravotních potřeb
  • HEWLETT-PACKARD s.r.o. – přední světový výrobce IT techniky, jejímiž výrobky jsou mj. notebooky, počítače, servery, monitory, tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení, digitální fotoaparáty atd.
  • Šilhavý s.r.o. - dodává internetové aplikace a systémy pro publikování na internetu, elektronické obchody, firemní prezentace, publikační a inzertní servery. 

   Naším záměrem je rozšiřovat počet našich partnerů, kteří jsou schopni poskytovat své výrobky, produkty a služby na podobném principu. Podpora neziskovým organizacím je možná různými způsoby a proto Vás vyzýváme:

 

   Pojďte pomáhat spolu s námi!Provozováno na publikačním systému Rozruch 2.0 od společnosti Šilhavý s.r.o. (c) centrála IT